Jól indult a nap New Yorkban
A hétfői vegyes zárás és a keddi kereskedési szünet után szerdán emelkedő indexekkel indult a kereskedés New York értékpapírpiacain - írja az MTI.
Jól indult a nap New Yorkban
A hétfői vegyes zárás és a keddi kereskedési szünet után szerdán emelkedő indexekkel indult a kereskedés New York értékpapírpiacain - írja az MTI.
Zöldben nyitott New York
Emelkedéssel nyitottak pénteken a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Vegyes nap volt Európában
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdemutatók kedden, a tengerentúlon viszont nincs túl jó hangulat.
Jó a hangulat a tengerentúlon
Emelkedéssel nyitottak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Zölddel zárt New York
Erősödéssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.