Jó hírt kaptak az M3-ason autózók
A kormány három évre elosztva 3,3 milliárd forintot hagyott jóvá a görbeházi autópálya-csomópont megépítésére, az erről szóló határozat a Magyar Közlönyben jelent meg.
Jó hírt kaptak az M3-ason autózók
A kormány három évre elosztva 3,3 milliárd forintot hagyott jóvá a görbeházi autópálya-csomópont megépítésére, az erről szóló határozat a Magyar Közlönyben jelent meg.
Akadozik az áramellátás Hajdú-Biharban
Folyamatosan állítják helyre az áramszolgáltatást Hajdú-Biharban. Ahol még nincs áram, ott továbbra is folyamatos a rendőri jelenlét - tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság sajtószolgálata hétfő délelőtt az MTI-t.
Kigyulladt egy kórterem - 52 ember menekítettek ki
Kigyulladt a debreceni Kenézy Gyula Kórház egyik kórterme vasárnap reggel, a tűz miatt 52 embernek el kellett hagynia az épületet - írja az MTI.
Kósa: 2050-re érhetjük el az unió szintjét
Európa legversenyképesebb beruházási környezetének nevezte Magyarországot Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken Debrecenben.
Új magyar buszgyár indul hamarosan
Kezdetben évi háromszáz, néhány év múlva pedig akár 1200 autóbusz is készülhet a debreceni üzemben, ahol rövidesen elkezdődik a sorozatgyártás. Létesül egy tervező- és oktatóbázis is - írja a Világgazdaság szerdai cikkében.