BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kigyulladt egy kórterem - 52 ember menekítettek ki

Kigyulladt a debreceni Kenézy Gyula Kórház egyik kórterme vasárnap reggel, a tűz miatt 52 embernek el kellett hagynia az épületet - írja az MTI.

2018. március 11. vasárnap, 09:10

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egy második emeleti helyiségben hat ágy kapott lángra. Az esethez nagy erőkkel vonultak ki a debreceni és a hajdúszoboszlói hivatásos tűzoltók, akik a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával eloltották a tűzet.

Az épületből 52 embert biztonságos helyre menekítettek ki a tűzoltók, akik jelenleg is dolgoznak a helyszínen.

A kép forrása: Shutterstock

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet