Érik a botrány Debrecenben - Hol a pénz?
Megelégelte a debreceni városháza, hogy Szima Gábor nem tett annyi pénzt a DVSC-be, amennyiben megegyeztek. Felszólítják az elmaradt 88 millió forint kifizetésére - számolt be a Bors.
Érik a botrány Debrecenben - Hol a pénz?
Megelégelte a debreceni városháza, hogy Szima Gábor nem tett annyi pénzt a DVSC-be, amennyiben megegyeztek. Felszólítják az elmaradt 88 millió forint kifizetésére - számolt be a Bors.
Súlyos büntetést kapott egy csaló befektetési ügynök
A Debreceni Járásbíróság 556 rendbeli csalás és sikkasztás bűntettében, valamint 552 rendbeli hamis magánokirat felhasználásának vétségében mondta ki szerdán bűnösnek azt az ebesi férfit, aki 559 sértettől csaknem 2 milliárd forintot csalt ki 2011 és 2013 között - tájékoztatta Tatár Tímea, a Debreceni Törvényszék sajtószóvivője az MTI-t.
Új út épül Debrecenben
Újabb útépítési tendert nyert meg a Mészáros Lőrinc felcsúti polgármester érdekeltségébe tartozó Hódút Kft.
Választás 2018 - fordulat az országos listán, elhúzott egy budai körzet
A második kerület vette át a vezetést az országos részvételi rangsorban. Ózd továbbra is a legalacsonyabb értékkel szerepel a listán.
Újabb kétmilliárdot kapott Debrecen
Az eddigi 4 milliárd forint mellé további 2 milliárdhoz jut Debrecen, a Nagyerdő program befejezéséhez, az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg.