Veszélyes anyag szivárgott a debreceni CATL-gyárban: belső vizsgálat indult
A kínai akkugyár közlése szerint nem történt személyi sérülés, amikor a CATL debreceni üzemében mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki. A Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület szerint a helyszínen tartózkodó dolgozók közül többen rosszul lettek a terjengő gőzöktől.






