London és Frankfurt erősödött, Párizs gyengült
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
London és Frankfurt erősödött, Párizs gyengült
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
Pozitív kezdés az európai tőzsdéken
Indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Félnapos kereskedés volt a BÉT-en
A BÉT zárásakor mind az európai, mind az amerikai piacok pozitív tartományban voltak, az amerikai parkett 2 százalékot meghaladó emelkedésével felülteljesítő volt. A BÉT a nap nagy részében egy technikai hiba miatt zárva volt, délután fél három körül nyitott újra, és az általános pozitív nemzetközi hangulatnak köszönhetően mérsékelt pluszban zárt - mondta Kocsis Márió, a Concorde Értékpapír Zrt. elemzője az MTI-nek.
Európában vegyesen zártak a tőzsdék, az USA-ban nagy lendületet vettek az indexek
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán - írja az MTI. Amerikában az európai tőzsdezárás után jelentős pluszokban álltak a vezető indexek.
Európa vörösben, Budapest az apró kivétel
Indexcsökkenéssel indult a kereskedés szerdán a főbb európai értékpapírpiacokon. A BUX minimálisan erősödött nyitáskor.