Európa a mélyben zárt
Jelentős mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden - írja az MTI.
Európa a mélyben zárt
Jelentős mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden - írja az MTI.
Újra vörösbe fordul Európa
Csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden, a befektetőket aggasztják a koronavírus-járvány következményei, valamint az olajpiaci árak rendkívüli kilengései.
Erősödéssel nyitott Európa
Fél százalékot meghaladó mértékben erősödtek a vezető európai tőzsdék irányadó mutatói hétfőn a kereskedés indulásakor - írja az MTI.
Erős nap volt a tőzsdéken
Nagy emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai és az amerikai tőzsdék pénteken.
Európa szárnyalhat, Budapest is emelkedhet
Emelkedéssel kezdődhet a kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) pénteken az elemző szerint.