Amerika és Európa is vörösben úszott
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden - írja az MTI.
Amerika és Európa is vörösben úszott
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden - írja az MTI.
Vörösben Európa és Budapest is
Erős mínuszokban nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden, miután előző nap New Yorkban újabb erős eladási hullám indult a technológiai részvények körében, ami lerántotta az indexeket az ázsiai piacokon is - írja az MTI. A BUX
Mínuszba eshet Budapest és Európa
Eséssel indulhat a kereskedés kedden a Budapesti Értéktőzsdén az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője, Varga Zoltán szerint.
Nagyrészt emelkedtek az európai tőzsdék
Túlnyomórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek hétfőn, a bányaipari részvények árfolyamát megdobta a nyersanyagok drágulása, a ciklikus részvényekét pedig a gazdaságok újranyitását és a laza monetáris politikát övező optimizmus húzta felfelé.
A budapesti mínuszban, a nyugat-európai tőzsdék pluszban zártak
A BUX 0,7 százalékos csökkenéssel zárt pénteken. A nyugat-európai tőzsdékre jó hatást gyakoroltak a közölt erős gyorsjelentések és kedvező gazdasági adatok, emelkedéssel zártak.