Pozitív korrekció jöhet az európai tőzsdéken
Pozitív korrekcióra lehet számítani a csütörtöki nyitáskor az európai értékpapírpiacokon az előző napi nagy esést követően - írja az MTI.
Pozitív korrekció jöhet az európai tőzsdéken
Pozitív korrekcióra lehet számítani a csütörtöki nyitáskor az európai értékpapírpiacokon az előző napi nagy esést követően - írja az MTI.
Egy százalékot meghaladó gyengülés volt a főbb európai piacokon
Az európai tőzsdék gyengén muzsikáltak, de mindenhol sikerült 2 százalékos mínusz alatt tartani az esést - írta meg az MTI.
Eséssel indult a nap Európában
Erős mínuszokban nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán. A londoni tőzsde fő mutatója, az FTSE-100 index 0,83 százalékos, a frankfurti DAX-index 0,76 százalékos, a párizsi CAC-40 0,97 százalékos, a milánói FTSE MIB 0,99 százalékos, a madridi IBEX-35 index pedig 0,64 százalékos mínuszban indította a kereskedést.
Vörösben nyithat Európa
Erős, 1 százalékot megközelítő csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán a globálisan kedvezőtlen hangulatban.
Eseménytelen napot zárt a budapesti tőzsde
Iránykeresős nap volt a keddi a BÉT-en, egyedi hír nem érkezett. A vezető részvények közül az OTP-nél profitrealizálás volt, a Mol ára nem változott, a Richter kis csökkenéssel zárt, a Telekom enyhén emelkedett - mondta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője az MTI-nek.