Ki a felelős? Nem játék a 3-as metró!
Rátelepedett a politika a 3-as metróra, egyesek felelőtlenül riogatnak az alagutak és a szerelvények rossz műszaki állapotával – véli egy jogász. A BKV állítása szerint kötöttek olyan biztosítást, amely a lerobbant metró utasaira is érvényes.




