BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma is történt valami a 3-as metróval

Nem jár a 3-as metró a Deák tér és az Árpád híd között; a 2-es metró megnövekedett menetidővel közlekedik.

2016. december 7. szerda, 09:08

Fotó: Napi Gazdaság / Napi Gazdaság​​
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Buszok szállítják az utasokat a Deák Ferenc tér és Árpád híd között a 3-as metróvonal egyik járművének meghibásodása miatt - közölte Facebook-oldalán szerda reggel a BKK.

Ugyanott megjelent tájékoztatásukban jelzik: a 2-es metró megnövekedett menetidővel közlekedik, mert az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc Stadion között továbbra is sebességkorlátozás van érvényben, építkezés miatt pedig a Kossuth Lajos téren továbbra is megállás nélkül halad át.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet