BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Füst miatt állt a 3-as metró

Ismét a teljes vonalon jár a 3-as metró, de a menetrend helyreállásáig pótlóbuszok is segítik a forgalmat - közölte a Budapesti Közlekedési Központ a Facebook-oldalán szerdán délelőtt.

2016. december 7. szerda, 11:00

Fotó: Dömötör Csaba / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Korábban a társaság azt írta, hogy buszok viszik az utasokat a Deák Ferenc tér és az Árpád híd között az egyik jármű meghibásodása miatt.

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy füstölt egy metrószerelvény elektromos kapcsolódoboza a Lehel téri megállóban. Az állomást kiürítették, a fővárosi hivatásos tűzoltók hőkamerával vizsgálták át a járművet.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet