Levették a maszkot a nővérek, megfertőzték kollágáikat
Nem kapott levegőt a maszkban a fővárosi Bajcsy-Zsilinszky kórház két nővére, ezért levették azt, és maszk nélkül ápolták a koronavírusos betegeket. Felelőtlenségük miatt két tucat kollégájuk fertőződhetett meg koronavírussal - tudta meg az RTL Híradó.




