Kötelező videó: így küzdenek a nyíregyházi kórházban a covidos betegekért (frissítve)
A nyíregyházi Jósa András Kórház kisfilmet készített arról, hogyan küzdenek orvosaik, ápolóik a koronavírussal fertőzött betegek gyógyulásáért. Az intenzív osztály vezetője az ATV Híradónak azt mondta, hogy mindent megtesznek, de annyira sok a beteg, hogy már nem tudják ugyanazt a színvonalat biztosítani, amellyel normális körülmények között sok beteg élete megmenthető lenne.




