Az OTP-nek sokat köszönhet ma a pesti tőzsde
Indexemelkedéssel fejezték be a kereskedést csütörtökön a BÉT-en. A vezető részvények vegyesen teljesítettek.
Az OTP-nek sokat köszönhet ma a pesti tőzsde
Indexemelkedéssel fejezték be a kereskedést csütörtökön a BÉT-en. A vezető részvények vegyesen teljesítettek.
Kihízták a tech cégek a tőzsdeindexet, át kell alakítani
Értéküket tekintve olyan nagyra nőttek a legnagyobb amerikai technológiai cégek, hogy kiszorítják a többi társaságot a tőzsdeindexekből. A Nasdaq 100 index ezért átalakításra szorul.
Meglovagolta a kedvező nemzetközi hangulatot a pesti tőzsde
Több mint 0,8 százalékos pluszban zárt a BUX kedden, mindegyik vezető részvény erősödött.
Legalább a tőzsde jó hangulatban indította a hétfőt
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 226,09 pontos, 0,45 százalékos emelkedéssel, 50 118,04 ponton zárt hétfőn.
Korrekció jöhet hétfőn a BÉT-en
Enyhe negatív korrekcióval indulhat a kereskedés hétfőn a Budapesti Értéktőzsdén az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője szerint.