Eséssel zárt a BUX
A vezető részvények vegyesen teljesítettek szerdán, a BUX pedig mínuszban zárt.
Eséssel zárt a BUX
A vezető részvények vegyesen teljesítettek szerdán, a BUX pedig mínuszban zárt.
Mutatjuk a nap tőzsdei győzteseit
Pozitív hangulatban emelkedett a tőzsde: a legnagyobb nyertesei kedd este a Mol és az OTP, amelyek érdemi erősödést értek el.
Mínuszban kezdte a napot a BUX
A BUX minimális csökkenéssel mínuszban kezdett, de az elemző szerint a nap végére így is emelkedhet az értéke.
Ismertette részvény-visszavásárlási programját az OPUS GLOBAL
Az OPUS GLOBAL Nyilvánosan Működő Részvénytársaság tőzsdei közleményben tájékoztatta a tőkepiaci szereplőket részvény-visszavásárlási programjáról.
Folytatódik a tőzsdei rally: 11. napja emelkedik a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 228,25 pontos, 0,43 százalékos emelkedéssel, 53 404,17 ponton zárt pénteken.