BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Belügyminisztérium

11.
30.
20:55

A kirúgott tanárokért tüntettek a Belügyminisztérium épülete előtt

Nyolc tanárt rúgott ki a Belügyminisztérium szerdán, többen a sajtóból értesültek arról, hogy már nincs munkájuk. A lépésre válaszolva az Egységes Diákfront demonstrációt jelentett be, melyen többen is felszólaltak, köztük Törley Katalin, a Kölcsey Ferenc Gimnázium egyik kirúgott tanára. Várhatóan az elkövetkező napokban újabb munkabeszüntetésekre kell számítani.

Szerző(k):
Horváth Tibor