BUX 139389.07 0,06 %
OTP 45200 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Azt javasolja a rendőrség, hogy a benzinkútra csak tankolni menjünk autóval, a shopba ne

Látványosan letarolta egy autós a benzinkút shopját. De nem is akármilyen manőverrel.

2025. október 11. szombat, 17:10

Fotó: Getty Images
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy autós az egyik Pest vármegyei benzinkúton úgy döntött, hogy nem csak tankol, de a shopot is “bejárja” – igaz, kicsit másképp, mint azt megszokhattuk. Hátulról nekiütközött egy autónak, és azt az üvegen keresztül betolta a shop részbe – írta Facebook-oldalán a Pest vármegyei rendőrség.

Az esetet megörökítette a kamera is:

Az esettel kapcsolatban az Indexnek a rendőrségnek azt írta, hogy „az eset kapcsán szándékosság nem merült fel, az okozó a felelősségét elismerte, és helyszíni bírságot fizetett”.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet