BUX 139331.12 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Büszkék lehetnek a felmérés résztvevői

2012. október 17. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A korábbi évek tapasztalata az volt, hogy azokat a befektetőket, akik megkeresték a kormányt, elsősorban az infrastrukturális feltételek, esetleges kormányzati támogatások érdekelték, és csak harmadsorban a munkaerő rendelkezésre állása. Mára ez utóbbi lett az elsődleges fontosságú − mondta Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára a Legjobb Munkahely díjak átadása alkalmából.

Szavai szerint ő többnyire azt szokta válaszolni, hogy igyekszenek megteremteni a szükséges munkaerőt, de tisztában van azzal, mennyire nehéz megtalálni a megfelelően képzett alkalmazottakat. Napjainkban a legjobb munkahely eleve \"A Munkahely\", épp ezért tartom fontosnak és elismerésre méltónak, hogy vannak munkaadók, akik nemcsak talpon tudnak maradni, de dolgozóikat is megbecsülik − tette hozzá az államtitkár. Szerinte a felmérés résztvevői büszkék lehetnek rá, hogy e téren is kimagasló eredményeket tudnak elérni, és kívánja, hogy ebben az elismerésben még évekig része legyen a cégeknek.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet