BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megakampány népszerűsíti a Szép kártyát

2011. december 8. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Háromszázötvenmillió forintos bevezető kampánnyal kívánja népszerűsíteni a Szép (Széchenyi pihenő) kártyát a gazdasági tárca. Lapunk értesülései szerint a januárban induló médiakampány költségeinek nagyobbik részét a kibocsátó három kereskedelmi bank, az OTP Bank, az MKB és a K&H állná. Ezek egyenként nettó 60 millió forinttal szállnának be a közös promócióba, míg a gazdasági tárca 100 milliót kíván erre a célra fordítani. A negyedik szereplő, a Multipay egyelőre nem döntött arról, hogy beszáll-e a közös kampányba. A többfunkciós kártyát üzemeltető cég vezérigazgatója, Bauer Éva kérdésünkre közölte: a cégek élénken érdeklődnek a kártya felhasználása iránt, ugyanakkor még mérlegelik a minisztériummal közös kampány előnyeit.

A parlament által már elfogadott adótörvények értelmében három egymástól független \"zseb\" kerül  majd a nem papíralapú cafeteriakártyára, szálláshely-szolgáltatásra maximum 225 ezer forint, melegétkezésre 150 ezer forint, szabadidős és egészségmegőrző célra pedig 75 ezer forint költhető évente. A Nemzetgazdasági Minisztérium egyelőre nem válaszolt kérdéseinkre, így az sem tudható, hogy a tekintélyes méretű reklámkampány mikor indul és hogy melyik médiaügynökség bonyolítja majd le.

Szakonyi Péter
Szakonyi Péter

Ez is érdekelhet