Az Arany Ászok sörmárka eddigi legnagyobb kampányát indította el pénteken a Dreher Sörgyárak Zrt. A program során szeptember 30-ig minden pénteken a kampányhoz kapcsolódó vendéglátóegységben felszolgált korsó sör egy pohár árába kerül, ami 40 százalékos kedvezményt jelent. A Dreher a kampánnyal a fogyasztókat csalogatná vissza a vendéglátóegységekbe, ugyanis a szektor az elmúlt néhány évben fogyasztóinak 30 százalékát veszítette el. A kampányhoz eddig 2000 kocsma csatlakozott, de a cég további egységek jelentkezését is várja. A programtól a sörmárka piaci részesedésének 2−5 százalékpontos növekedését várja a Dreher. A társaság tervei szerint az Arany Péntek többéves program lesz, a cég reményei szerint ezzel Kelet-Magyarországon meghaladná a Borsodi piaci részarányát.
