Közbeszerzési tendert írt ki a MÁV-Start Zrt. mobil-jegyértékesítésre. A társaság mindhárom magyar mobilszolgáltató ügyfeleinek lehetővé akarja tenni az új szolgáltatást a tárgyalásos eljárás során. Ennek részeként a felhívás három részből áll: a Magyar Telekom, a Telenor Magyarország és a Vodafone Magyarország ügyfelei részére kell fizetési csatornát létesíteni. A mobilfizetésnek kapcsolódnia kell a MÁV-Start meglévő e-Ticket elektronikus értékesítési rendszeréhez. A részvételre március 16-ig lehet jelentkezni. A részvételi szakasz eredményhirdetése március 25-én lesz, akkor derül ki, hogy kik kerültek a második fordulóba. Ezt követően kell nekik ajánlatot tenniük, de ennek határidejét nem közli a felhívás, mint ahogyan azt sem, mennyit szán az új szolgáltatásra a vasúttársaság.
