Az éjszaka az országgyűlés elfogadta az új médiatörvényt. Az érvényben lévő törvény és a rádió szabályzata szerint hírhez véleményt nem fűzhetek, ezért a szerkesztővel, Bogár Zsolttal egyetértésben most egy percig inkább csendben maradok - mondta az MR1 kedd reggeli műsorában Mong Attila, aki blogjában tudatta: az emiatt indult vizsgálat lezárultáig ő nem dolgozhat műsorvezetőként, Bogár Zsolt pedig szerkesztőként
