Én az OTP helyében örülnék a bankadónak - mondta Varga Mihály, a Miniszterelnökséget vezető államtitkár, az első Orbán-kormány pénzügyminisztere az infokommunikációról tartott konferencia nyitó előadásában, hangsúlyozva: a különadó és a bankadó bevezetése is javítja az ország kockázati besorolását.
