Tulajdonképpen kijárna, hogy a külföld kalapot emeljen - nyilatkozta Orbán Viktor miniszterelnök a Frankfurter Allgemeine Zeitungnak, hangsúlyozva: Magyarország két egymást követő kormánya sztrájkok és tiltakozások nélkül egy éven belül összességében többet lépett, mint amire bármely más európai ország vállalkozott.
