Az utóbbi időben a lojalitásom és a hitem abban, hogy lehet más a politika, megrendült - indokolta Ivády Gábor, az egyetlen LMP-s polgármester, miért lép ki mai hatállyal az LMP parlamenti frakciójából és a pártból is. Azt is bejelentette viszont, hogy mandátumáról nem mond le.
