Magyarország elemi érdeke, hogy kikerüljön a túlzottdeficit-eljárás alól, mert az EU hazánkon mint a legtöbb ideje az eljárás alatt lévő országon tudja a legjobb példát statuálni - mondta Varga Mihály, a Miniszterelnökséget vezető államtitkár a 48. Közgazdász-vándorgyűlésen tartott előadásában, Szegeden.
