Meglehetősen jók az epertermelők idei kilátásai, és ha az eső nem teszi tönkre a szabadföldi termést, akkor várhatóan elégedetten zárható a szezon - mondta Szabó József, a Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács (FruitVeb) elnöke, aki maga is foglalkozik a növénnyel. Egyelőre a fóliás termelésből származó magyar áru van a piacokon, és nemsokára a síkfóliás, majd heteken belül a szabadföldi termés is a piacokra kerül. Ami az árakat illeti, egyelőre kedvezőek: az első primőr fóliás áru még kilónként 2500 forintos ár mellett került áprilisban a fővárosi nagybani piacra, mostanra átlagosan 700 forint körül alakulnak a nagybani árak. A fogyasztói árak ennél azért magasabbak, jelenleg átlagosan 800-1300 forintos kilónkénti áron kínálják a kereskedők a magyar gyümölcsöt. A spanyol és a görög importáru azért folyamatosan jelen van a piacon, előbbi azonban az ottani lecsengő szezon miatt már egyre kisebb mennyiségben. A görög epret átlagosan 500-600 forintos áron adják a piacokon, ennek ellenére a hazai termést is legalább úgy viszik, mint az importot. Szabó szerint az árak egyelőre minden fél számára elfogadhatók.
Az elmúlt években folyamatosan nőtt az eper vetésterülete Magyarországon, bár a sok kisebb és olykor támogatás nélküli telepítés, valamint a termelők lanyha bejelentési kedve miatt nehéz pontos számokat mondani. Ezen persze változtathat az idén nyáron kezdődő országos mezőgazdasági összeírás, amelyet a Központi Statisztikai Hivatal bonyolít majd le. Az elnök szerint az új telepítések fele számít kisebb nagyságú bővítésnek. A terméktanács adatai szerint míg 2005-ben még csak 430 hektáron termett a zamatos gyümölcs, addig 2009-ben már 514 hektárra nőtt a termőterület. Szabó József szerint az újabb telepítések többsége szerencsére már korszerű - bakhátas és fóliás - technológia- és fajtaválasztás mellett zajlott, így egyre biztosabb a termelés. Az idei termőterület nagyságáról a jelenleg is zajló telepítések miatt nem tudott pontos adatokkal szolgálni.
