BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az idén fesztiválozik a Magyar Turizmus Zrt.

2010. január 21. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

"Élmény veled" szlogennel január 20-án hivatalosan is elindította a Magyar Turizmus Zrt. a Fesztiválok évét. A társaság évek óta tematizálja marketingkommunikációját, a zöld turizmus, a vizek és a kultúra fókuszba állítása után az idén a fesztiváloké lesz a főszerep - természetesen a Pécs Kulturális Főváros rendezvények kiemelt figyelmet kapnak. A társaság az egyes fesztiválokról tematizáltan ad majd információkat, vagyis például a fiataloknak szóló zenei fesztiválok - függetlenül attól, hogy azt ki szervezi - is egy közös kiajánlóban szerepelnek, a zöldfesztiválok pedig - ilyen volt a Hegyalja Fesztivál is tavaly - külön jelölést kapnak. A szokásos nyomtatott és outdoor-kampányok mellett továbbra is alkalmazza majd a társaság a gerillamarketing eszközeit, nagyobb hangsúlyt fektetnek az online és a mobiltelefon-kampányokra.

F. Emese Szabó
F. Emese Szabó

Ez is érdekelhet