Elkészült a jövő évi közösségi közlekedésre vonatkozó menetrendi koncepció. Az új rendszerben a tervek szerint a közúti és vasúti közlekedés összehangolásával kezdődhet meg a menetrendek részletes kidolgozása. A koncepción belül a távolsági és Budapest-elővárosi közlekedés mellett a regionális integrált közlekedés kap új alapokat. Egyelőre nincsenek konkrét elképzelések, legalábbis a Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium tájékoztatásából ez derült ki.
A koncepció csak az elveket tartalmazza, a részletekbe menő menetrendet ezt követően dolgozza ki minisztérium, a regionális közlekedési tanácsok és szakmai szervezetek. Az Index.hu ezzel szemben tegnap egy olyan kész listára hivatkozott, amely szerint kétezer kilométeren szűnnek meg jövőre vasútvonalak az ésszerűsítő intézkedések következtében. Magyarországon 7700 kilométert tesz ki a vasúthálózat hossza, vagyis a kétezer kilométeres vonalbezárás több mint negyedével szűkítené a hálózatot. A minisztérium szerint a hivatkozott táblázat bizonytalan eredetű és abból következtetéseket levonni felesleges.
A kormány két hete jelentette be, hogy a közösségi közlekedés kiadásait jelentős mértékben, három év alatt évente arányosan 70 milliárd forinttal tervezi csökkenteni. Ez a mostani 330 milliárd forintos költés helyett 260 milliárd forintot jelentene. Arról azonban egyelőre vajmi keveset lehet tudni, milyen nagyobb elemekből tevődik majd össze ez a jelentős költségcsökkentés. Az azért vélelmezhető, hogy az első évben, vagyis jövőre még nem valószínű, hogy több tíz milliárd forintra rúghat a megtakarítás, az átalakítás ugyanis ennél hosszabb folyamat lesz - hangsúlyozta Antali Károly, a közösségi közlekedés megreformálásáért felelős miniszteri biztos a közelmúltban. Az átalakítás része a több éve emlegetett menetrendi reform, vagyis a buszos és vasúti közlekedés párhuzamosságainak felszámolása, a vasúti ingatlanvagyon felmérése és átadása a Magyar Nemzeti Vagyonkezelőnek és hatékonyabb gazdálkodás megvalósítása.
