BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint ezer torkos étterem lesz az idén

2009. január 27. kedd, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Eddig több mint ezer vendéglátóhely csatlakozott az idei Torkos Csütörtök akcióhoz - adta hírül a szervező Magyar Turizmus Zrt. A társaság február 24-én délig várja a vendéglátóhelyek jelentkezését, a torkos csütörtök napja február 26. Az akcióhoz mindazon éttermek és vendéglátó-ipari egységek csatlakozhatnak, amelyek vállalják, hogy egész nap 50 százalékos kedvezményt biztosítanak a la carte-kínálatukból. Külön erre az alkalomra készített úgynevezett Torkos Csütörtök, azaz szűkített menüsorral az akcióban részt venni nem lehet. A MÁV-Start Zrt. is beszállt a rendezvénybe: a tavalyihoz hasonlóan idén is lesz lehetőség fél áron torkoskodni az Utasellátó-étkezőkocsikban. Szintén a tavalyi sikerre való tekintettel a budapesti Gilda Max mozgásközpontok kezdeményezésére 2009-ben is lesz Mozgós Péntek akció. Az akció keretében február 27-én fitnesz-, kondi- és wellnesstermek, mozgásközpontok, uszodák, sportlétesítmények, szállodák sport-, wellness-, spa- és egészségközpontjai a napi belépő árából 50 százalék kedvezményt biztosítanak az előző napon torkoskodó vendégeknek.

F. Emese Szabó
F. Emese Szabó

Ez is érdekelhet