Hagyományaihoz híven a Napi Gazdaság szerkesztősége megválasztotta az év újságíróját. A munkatársak többsége - 2008-as teljesítménye alapján - Mezősi Tamásra, a Befektetés rovat szerkesztőjére szavazott, aki 2000 márciusában lett lapunk újságírója. Az indoklás szerint aktív, olvasható és közérthető, kooperatív és kreatív szerkesztő, ezenfelül mindig segítőkész és biztatólag hat munkatársaira is. A kiadó szokásos éves összejövetelén másodszor kapott elismerést az online terület is. Az év újságírója a Napi Online munkatársainak szavazata szerint Pápai Csaba lett, aki állandó bevethetőségével, teherbírásával tűnt ki a többi szerző közül. Mindkét újságírónak gratulálunk!
