BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elhalasztotta gyűlését a Fidesz

2006. szeptember 21. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szombatra tervezett nagygyűlését az önkormányzati választásokat követő (pontosan meg nem jelölt) időpontra halasztja a Fidesz – jelentette be a legnagyobb ellenzéki párt. Az erről szóló tájékoztatón jelentős hangsúlyt kapott, hogy értesülések szerint a rendezvényen bomba is robbanhatott volna, a párthoz pedig annak kérése ellenére nem mentek el ezzel kapcsolatos egyeztetésre a rendvédelmi szervek vezetői. Politológusok szerint mostani lépésével a nagyobbik ellenzéki párt a bizonytalanokat célozza meg, miközben igyekszik azt üzenni az embereknek: a Gyurcsány-kormány képtelen garantálni a biztonságotokat. A forint árfolyama a halasztás hírére azonnal javult, ami még néhány elemzőt is meglepett: nem feltételezték ugyanis, hogy ennyire közvetlen politikai hatás érvényesül. Pedig az országban mindenkinek elgondolkodtató lehet, hogy a külföldi kommentárokban egyre több kajánság bukkan fel velünk kapcsolatban.

B. Judit Varga
B. Judit Varga

Ez is érdekelhet