Jó nyári szezonra, 70 százalék fölötti kihasználtságra számítanak a hazai gyógy- és wellness-szállodák, de a megszorítások már az ősszel jelentősen visszavethetik az éppen emelkedésnek indult forgalmukat – fogalmazták meg több szállodában is. Akad olyan üzemeltető, amely emiatt már tervezett beruházását is visszafogja. Az egészségpénztári költések szigorítása egy éppen kibontakozóban lévő folyamat végét jelentheti. A megkérdezett cégeknél azonban már a vendégek ötöde használ a fizetéshez üdülési csekket.
