Hajdú János, Paks polgármestere arra reagálva, hogy a Védegylet levélben fordult hozzá, kérve: a város nevezzen el utcát Csernobilról, a katasztrófa huszadik évfordulója alkalmából. A szervezet a Paksi Atomerőműhöz vezető utat tartaná erre a legalkalmasabbnak. (index.hu)
