BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kóka úgy véli, nincs baj a gázzal

2006. február 26. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A gáz minősége és mennyisége egyaránt megfelelő, mostanra teljesen helyreállt a Magyarországra érkező gáz menynyisége, így az importból, a magyar termelésből és a tárolókból több mint 90 millió köbméter gázt tudnak adni a fogyasztóknak naponta (ez több mint 30 százalékkal múlja felül a napi fogyasztást) – mondta Kóka János gazdasági miniszter szombaton, miután személyesen tájékozódott a Mol Földgázszállító Rt. siófoki központjában. A Mol vezetői szerint a gázminőséget az ország 54 pontján ellenőrzik. A gáz fűtőértékének érzékelt csökkenése Kóka szerint a nem megfelelően karbantartott fűtőberendezéseknek és a lakások rossz szigetelésének tudható be.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet