Elfogadta a Fővárosi Önkormányzat ez évi költségvetését, amelynek főösszege 420 milliárd forint. A hosszas vitát végül a fővárosi közgyűlés kormánypárti képviselőinek szavazatai döntötték el – jelentette az MTI. A benyújtott 82 módosításból csak egyet, az MSZP–SZDSZ-frakció közös indítványát fogadták el. Ez 3,6 milliárd forinttal növelte az eredetileg 416 milliárdra tervezett kiadási főösszeget. A bevételi oldalon 367 milliárd forint szerepel, a hiány ennek megfelelően 53 milliárd forint lehet.
