BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az idén a Coca-Cola lesz a Sziget névadója

2005. május 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Coca-Cola 12 év után kiütötte a nyeregből a Pepsit: nyáron az előbbi lesz a Sziget Fesztivál harmadik legnagyobb támogatója a Pannon GSM és a Dreher után. A piros-fehér kólacég lényegesen jobb ajánlattal rukkolt elő, mint a piros-kék konkurencia: a Coca-Cola egész Európára kiterjedő, zenei fesztiválokra épülő promóciója keretében az idén immár csak Sziget néven futó egyhetes együttlét is bekerül a cég Soundwave nevű, több mint tíz európai rendezvényt felvonultató rendezvénysorozatába – írja a NAPI Online. A Sziget szervezői az idén a tavalyinál ötödével nagyobb, 1,8 milliárd forintos költségvetéssel számolnak és arra számítanak, hogy megdől a 2004-es, 369 ezres nézőrekord. A btl.hu szerint a Sziget Fesztivál kommunikációs kampányának kreatív anyagait 2005-ben is az Edison Network tervezi és készíti el, az idei megbízást meghívásos tenderen nyerte el az ügynökség.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet