Február 7–11. között – hónapokkal ezelőtt előre bejelentett – ötnapos ellenőrzésüket tartják Magyarországon az EU Egészségügyi és Fogyasztóvédelmi Főigazgatóság (DG Sanco) Élelmiszer és Állatorvosi Hivatalának (Food and Veterinary Office, FVO) szakértői – értesült a NAPI Gazdaság. Az ellenőrök nem először látogatnak hazánkba és a Magyar Élelmiszer-biztonsági Hivatalba (Mébih).
A hivatal szakértői már a csatlakozást megelőzően is rendszeres ellenőrzéseket tartottak. Ezek mindenkori célja, hogy meggyőződjenek arról, a magyar hatóságok és a kormányzat betartja-e az élelmiszer-ellenőrzés és az élelmiszer-biztonság közösségi jogszabályait.
A mostanihoz hasonló célzott vizsgálatot legutóbb 2004. november 14–19. között folytattak, amikor a növényi eredetű, importból származó élelmiszerek magyarországi ellenőrzésének helyzetét tekintették át, illetve az ezekre vonatkozó európai uniós jogszabályok betartásának módját vizsgálták. (Az ellenőrök elsősorban a magyar hatóságok munkáját kontrollálják.)
Az ellenőrzést ezúttal két régióban bonyolítják le. Ezekben egy-egy élelmiszer-elosztó központ, élelmiszer-áruház és városi piac higiéniáját ellenőrzők munkáját figyelik. Olyan zöldség-gyümölcs feldolgozóban is fókuszálnak a magyar ellenőrök munkájára, ahol készárut, vagyis azonnal és közvetlen fogyasztásra szánt élelmiszereket, zöldség-gyümölcs salátákat termelnek (például salátabároknak, büféknek stb). Az FVO-szakértők megtekintenek kisebb, árut daraboló, kimérő-értékesítő hentesüzleteket is. Az uniós ellenőrök áttekintik a hazai élelmiszer-ellenőrzésben érintett szolgálatok, intézmények laboratóriumainak munkáját is, a bevizsgálás és az adminisztráció terén egyaránt. Számon kérhetik, hogy az ellenőrző állomások, intézmények milyen gyakran folytatnak mintavételt, és hogy a fellelt hibákat, hiányosságokat milyen szankciók követték.
