BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén 2800 eMagyarország-pont nyílik

2004. április 20. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyár közepére több ezer eMagyarország-pont lesz Magyarországon – mondta Kovács Kálmán informatikai miniszter. A közösségi helyeken az emberek állandó nyitva tartás mellett ingyen vagy maximált áron érhetik majd el a világhálót. Az év végéig megnyíló 2800 intézményben segítséget is kaphatnak az érdeklődők az internet használatához. A szaktárca tavaly év végén írta ki az eMagyarország-pontok létesítésére szóló pályázatokat közintézmények, valamint 600 lakosnál alacsonyabb lélekszámú települések számára.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet