BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy napot nyernek az adózók

2004. április 8. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az adófizetők egy napot nyerhetnek azzal, hogy a következő nagy adófizetési határidő, április 12-e húsvéthétfőre esik. Így csak április 13-án, kedden éjfélig kell feladni az szja, az osztalékadó, a különböző járulékok és egészségügyi hozzájárulások esedékes havi befizetéseit, valamint az egyszerűsített vállalkozási adó első negyedéves előlegét.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet