Folyik az erdők, illetve a bokrok irtása az M7-M70 Becsehely-Letenye-Tornyiszetmiklós közötti szakaszán, egyes helyeken a földmunkák is megindultak s bizonyos szakaszokon a töltés alapozása is rövidesen megkezdődik - mondta lapunknak Appelshoffer József, a Strabag Kft. ügyvezető igazgatója. A munkák nagy részét a cég maga végzi, ám igényt tart alvállalkozókra is, akiknek kiválasztása folyamatban van. Velük hosszabb fizetési határidőben szeretne megállapodni a társaság. Erre azért van szükség, mert a kétéves projekt 44 milliárdos beruházási értékének 20 százalékát még tavaly átutalta a tendernyertes cégeknek a megrendelő Nemzeti Autópálya (NA) Rt., az idei év szükségleteit a vállalatoknak kell finanszírozniuk. Az ehhez, illetve a társaság idei, 100 milliárd forintot meghaladó beruházásaihoz szükséges hitelekről most folynak a tárgyalások, a cég 8-9 bankkal áll kapcsolatban.
Az M7-es Balatonszárszó-Ordacsehi közötti szakaszának építési jogát elnyerő Hídépítő-Betonút konzorcium lőszermentesítést végez s várhatóan a jövő héten kezdenek a földmunkához - mondta Valenta Pál, a Betonút Rt. ügyvezető igazgatója. Ez utóbbi kapcsán a konzorcium rövidesen szerződést köt több szállító céggel. A konzorciumnak egyébként nem lesz szüksége földbányára, hisz a kitermelt föld biztosítja az építkezéshez szükséges mennyiséget. A kőbányaszerződésről még korai beszélni - jegyezte meg Valenta, aki elmondta, hogy egyelőre nem sokat költöttek el az NA Rt.-től kapott előlegből, s hitelekre csak a második félévben lesz szükségük, ám a társaság jó banki kapcsolatai miatt várhatóan gördülékeny lesz a kölcsön felvétele.
Az M3-as majdani Polgár-Görbeháza közötti szakaszán is megkezdődtek a földmunkák, ehhez, illetve a humusz szállításához már szerződéseket kötött a tendernyertes cég több alvállalkozóval - tájékoztatott Bagdi Géza, a Debmut Rt. elnöke, aki elmondta még, hogy a társaság rendelkezik akkora hitelkerettel, amely biztosítja az idei munkálatok fedezetét.
