Mivel továbbra sem sikerült megállapodni a munkaadói oldallal az idei bérrendezésről, a villamosenergia-iparban működő szakszervezetek ágazati sztrájkbizottság létrehozásáról döntöttek: február 14-én tiltakozó nagygyűlést tartanak. A munkavállalói oldal 4,5 százalékos reálbérfejlesztése helyett az ÁPV Rt. csupán 2,5 százalékos mértéket fogadott volna el.
