BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újra megnyílik a siófok-kiliti repülőtér

2002. április 29. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Idén a nyári szezon kezdeteként az első gépek május 10-én szállhatnak le a nemzetközi jogosításokkal rendelkező siófok-kiliti repülőtéren - tájékoztatott a repülőteret kezelő Budapest Airport Rt. A leszállóhely október végéig fogadja az utasokat. A ferihegyi után a siófoki az ország legjobban felszerelt repülőtere, amely tavaly 1400 gépet, 1678 külföldi és 945 belföldi utast fogadott, az idei szezonban ez a szám a tervek szerint 8-10 százalékkal növekszik.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet