Vasárnap este 19 órakor az előzetes választási adatok és a közvélemény-kutatási eredmények közlését a teljes lakosságból legtöbben - 1,4 millióan - a tv2-n nézték, sorrendben a következő az RTL Klub volt, mely ebben az időszakban 240 ezer nézővel kevesebbet tudhatott magáénak, míg az m1-et csaknem egymillióan választották. A választásra jogosultak (18 év felettiek) közül a 1,28 millióan a tv2-őn, 1,08-en az RTL Klubbon, míg 0,89 millión az m1-en követték az eredményeket.
A későbbiekben, 20.30 és 21.59 között általában egyik csatornáról a másikra kapcsoltak a nézők, ennek alapján - a tv2-től kapott AGB-adatok szerint - megállapítható, hogy nincs jelentős eltérés a csatornák által elért nézőszámok között, vagyis például a 18 év feletti lakosság közül a tv2 műsorába 3,35 millióan néztek bele, az RTL Klubéba 3,17 míg az m1-ébe több mint 3 millióan.
D. J.
