BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Fotex kiszállhat a Fradiból

2002. március 4. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csak idő kérdése, hogy Várszegi Gábor, pontosabban a Fotex mikor vonul ki a Ferencváros Labdarúgó és Sport Kft.- ből - írja az Origo. A tulajdonos és a klub közötti szakítás megtörténhet még ebben az idényben, de az is lehet, hogy csak nyáron válnak szét a Fradi és Várszegi Gábor útjai. Ami viszont az FTC szempontjából feltétlenül fontos, a Fotex távozása dacára a szerződésben rögzített 2,4 milliárd forint mindenképpen jár a zöld-fehéreknek, csak éppen elképzelhető, hogy más tulajdonos vállalja át a jelentős summa átutalását. Az Origo úgy tudja, Szeiler József, a Ferencváros ügyvezetője is távozni készül posztjáról.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet