Csak idő kérdése, hogy Várszegi Gábor, pontosabban a Fotex mikor vonul ki a Ferencváros Labdarúgó és Sport Kft.- ből - írja az Origo. A tulajdonos és a klub közötti szakítás megtörténhet még ebben az idényben, de az is lehet, hogy csak nyáron válnak szét a Fradi és Várszegi Gábor útjai. Ami viszont az FTC szempontjából feltétlenül fontos, a Fotex távozása dacára a szerződésben rögzített 2,4 milliárd forint mindenképpen jár a zöld-fehéreknek, csak éppen elképzelhető, hogy más tulajdonos vállalja át a jelentős summa átutalását. Az Origo úgy tudja, Szeiler József, a Ferencváros ügyvezetője is távozni készül posztjáról.
