BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tíz százalék fölött a Vodafone

2002. február 21. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Januárban a három magyarországi GSM-társaság ügyfeleinek száma több mint 133 ezerrel, 5,057 millióra nőtt. A bő két évvel ezelőtt a harmadikként piacra lépő szolgáltató, a Vodafone részesedése az aktív SIM-kártyával rendelkezők között januárban átlépte a 10 százalékot, a decemberi 9,69 százalékról 10,08 százalékra nőtt. A Westel és a Pannon részesedése egyaránt csökkent: a Pannoné a decemberi 39,66 százalékról 39,38-ra, a Westelé pedig 50,65 százalékról 50,53-ra - derül ki a Hírközlési Főfelügyelet adataiból.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet