Januárban a három magyarországi GSM-társaság ügyfeleinek száma több mint 133 ezerrel, 5,057 millióra nőtt. A bő két évvel ezelőtt a harmadikként piacra lépő szolgáltató, a Vodafone részesedése az aktív SIM-kártyával rendelkezők között januárban átlépte a 10 százalékot, a decemberi 9,69 százalékról 10,08 százalékra nőtt. A Westel és a Pannon részesedése egyaránt csökkent: a Pannoné a decemberi 39,66 százalékról 39,38-ra, a Westelé pedig 50,65 százalékról 50,53-ra - derül ki a Hírközlési Főfelügyelet adataiból.
