Matolcsy György gazdasági miniszter tegnap sajtótájékoztatón arról beszélt: a kabinet célja, hogy 2006-ig megduplázza, 2010-ig pedig megnégyszerezze a turizmusból származó bevételeket. Bejelentette, hogy a kabinet javaslatára a tárca megkezdi a Dunakanyar, továbbá a vízi és a hegyvidéki turizmus tízéves fejlesztési terveinek kidolgozását.
