BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdte működését a Magyar Nemzeti Földalap Kht.(KIMARADT!!!)

2002. február 11. hétfő, 17:34

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Nemzeti Földalap Kht. január 29-én előtársaságként megkezdte működését – jelentette be Vonza András földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter. A kht. ügyvezetője Sebestyén Róbert, a felügyelőbizottság tagjai pedig Reke Barnabás, Zakariás József és Tunyogi András. Sebestyén közölte, hogy a kht. szervezetének kialakítása jelenleg folyik és már tárgyalnak a Kincstári Vagyonkezelő Igazgatósághoz, valamint az ÁPV Rt.-hez tartozó állami földtulajdon átvételéről. A kht. ügyvezetője annyit közölt, hogy az ÁPV Rt.-től mintegy 500 ezer hektár kerülhet a közhasznú társasághoz.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet