BUX 138960.55 -0,24 %
OTP 45250 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarországra jön a NOB-elnök

2001. december 20. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jacques Rogge, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke, elfogadva a magyar olimpiai bizottság (MOB), valamint Orbán Viktor miniszterelnök személyes meghívását, március 9-én Budapestre látogat - közölte csütörtökön az MTI. Schmitt Pál, a hazai ötkarikás mozgalom első számú vezetője, miután Strasbourgban a NOB környezetvédelmi bizottságának vezetőjeként előadást tartott az Európa Parlament illetékesei előtt, Lausanne-ban találkozott a NOB vezetőjével. Rogge találkozik majd a kormányfővel, és a programja részeként díszdoktorrá avatják a Semmelweis Egyetemen. A NOB elnökének ez lesz az első ilyen jellegű esemény az életében július 16-ai megválasztása óta.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet